Lekarze Głogów

mgr Alicja Beleć

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Przychodnia "HIPOKRATES" Sp. z o.o.
ulica Sikorskiego 19
67-200 Głogów

Pani Alicja to świetny specjalista. Miła, sympatyczna, dobrze przygotowana do zajęć. Wizyty zawsze przebiegały w przyjaznej atmosferze a każda wizyta była krokiem do przodu. Pani Alicji udało się dotrzeć do syna, zainteresować oraz zmotywować do pracy. Za każdym razem otrzymywaliśmy materiały do domu wraz z instruktażem w jaki sposób ćwiczyć. Bardzo profesjonale podejście i ogromne zaangażowanie. Dziękujemy za pomoc. Rodzice Leona
Opinia dodana przez: EWELINA

lekarz Kamilla Jakubowska

Rehabilitant, Pediatra

Samarytanin Cichych Pracowników Krzyża
ulica Ks. Prał. Luigi Novarese 2
67-200 Głogów

Bardzo z całego serca polecam panią doctror miła uśmiechnięta pełna empati moja córeczka ją uwielbia. Moja córeczka zazwyczaj płaczę u lekarzy a u pani Kamili zero płaczu sam uśmiech polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jolanta Wolanin-Dziewirz

Kościuszki 15a
56-300 Głogów

Pani dr, mimo że pierwsze wrażenia nie są najlepsze, być może z racji przemęczenia i rutyny. Lecz Pani dr potrafi zrozumiec czlowieka i pomóc, i nawet zakwestionować ewidentne błędny "kolegów" po fachu.. Jestem wdzięczny
Opinia dodana przez: Marcel

lekarz Stanisław Twardy

Kościuszki 15a
56-300 Głogów

Przykro Mi ze nie mogle sie spotkac z bardzo dobry jak czlowiek i jak Dr Stanislaw Twardy w swojej Specjalizaci byl wibitnym ,Ortopeda ,Chirurg,Tralmatolog...Moge napisac Stasiu przychodziles do mnie na kawe i dzisiaj sie dowiedzialem ze PAN BOG CIEBIE POWOLAL DO SIEBIE.... "Wieczny odpoczynek Racz Mu Dac PANIE, odpoczywaj w Pokoju Wiecznym... Richard JAROSZ
Opinia dodana przez: Richard Jarosz

lekarz Ewa Szafraniec

Sienkiewicza 2H/2
67-200 Głogów

Kompetentny, konkretny, wykwalifikowany lekarz z dużym doświadczeniem, empatyczny i uprzejmy. Wielu lekarzy mogłoby się uczyć podejścia do pacjenta od tej Pani Doktor.
Opinia dodana przez: A.
Prawdziwy lekarz z powolania!!! Moja dwuletnia córeczka uwielbia chodzic na wizyty do Pani doktor, co przy tak małych dzieciach graniczy z cudem! Córka zawsze wychodzi uśmiechnięta, Fachowa pomoc, Pani doktor zawsze doradzi, odpowie na każde pytanie. Przemiła osoba! Oby więcej takich lekarzy w Głogowie!
Opinia dodana przez: aga

lekarz Barbara Kuroczycka

Anestezjolog

Jagiellońska 24 lok. 3
Głogów

Pani doktor o wielkim sercem! Pełen profesjonalizm, wiedza ,siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby.
Opinia dodana przez: beata

dr Czesława Piątek-Nosal

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

67-200 Głogów

Pani doktor super,czas ,diagnoza,poświęcenie żadko można spotkać takiego lekarza z pasją i poświęceniem
Opinia dodana przez: EWA

Lucyna Michno

Chirurg stomatolog

Perseusza 64 / 1
Głogów

Super.Polecam.Fachowo.Bez Bólu.Pani doktor uśmiechnięta i przesympatyczna.

Andrzej Bloch

Gabinet Stomatologiczny A. Bloch
ul. Śniadeckich 17
67-200 Głogów

Wyśmienity specjalista! Cała moja rodzina korzysta z jego opieki i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam:)Super lekarz
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Eugeniusz Darmach

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Jedności Robotniczej 10
67-200 Głogów

Mój Dentysta od zawsze.Znakomity fachowiec, przesympatyczny, uprzejmy.W mojej rodzinie leczy już trzecie pokolenie...

lek. dent. Urszula Chrzuszcz

Prywatny Gabinet Lekarski
Gwiaździsta 23 lok. 10
67-200 Głogów

Bardzo sympatyczna i miła Pani doktor. Polecam z całego serca. Zostałam serdecznie potraktowana jako pacjentka, leczenie przeszło sprawnie i bez bólu. Na pewno będę korzystać z usług Pani doktor
Opinia dodana przez: Magda

lek. stom. Sylwia Kaczmarek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul.Kazimierza Wielkiego 85
67-200 Głogów

Witam serdecznie ja osobiście jestem z pracy pani Sylwi bardzo zadowolona mam zrobiony częściowy porcelanowy mostek ząbki są piękne nic mi nie przeszkadza jest super.Pani Sylwia jako lekarz i człowiek jest osobą bardzo miłą i wrażliwą.Nie wieżę bo wcześniej robiłam też mostek i to pani Sylwia mi zakładała trzymał się 16 lat pozdrawiam serdecznie panią doktor życząc jej dużo zdrówka

lekarz Maria Załęska-Łuka

Makowska & Kucharski DENT
Sportowa 1b
67-200 Głogów

Fantastyczna lekarka,godna polecenia!Stawia trafne diagnozy,bez problemów wysyła na badania jak trzeba lub daje skierowania do specjalistów.Do tego uprzejma,zażartuje z chorym ,a przede wszystkim zawsze pomoże!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Katarzyna Szczepaniak-Sokal

Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarska "KONSYLIUM"
Gwiaździsta 5a
67-200 Głogów

Pani doktor to lekarz,który zasługuje na same pochwały; jest bardzo dokładna, z czymkolwiek się do niej pójdzie dokładnie zbada, czy to brzuch czy głowa bada słuchawkami, sprawdza gardło, mierzy ciśnienie. Jeśli pacjent dawno u niej nie był pisze skierowanie na badania ogólne, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku a nie jak u innych lekarzy pacjent chory przewlekle robi wyniki prywatnie, bo lekarz nie chce dać mu skierowania, chociaż mu się ...

lekarz Jolanta Woźniak

Długosza 8
67-200 Głogów

Jeżdżąc po wszystkich okulistach podjechałam również do Pani doktor z moją półroczną córeczką. Inna okulistka kazała robić jej zabieg na oko mówiąc, że u małych dzieci się to zdarza chciałą wziąść 700 zl. Jak się poźniej okazało ( po wizycie w Okomed) zabiegu wcale nie trzeba było robić, wystarczyły odpowiednie antybiotyki. Do tej pory jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Dziecko ma 2 latka i żadnych problemów z oczkiem.

lekarz Dariusz Dąbrowski

Głogowskiego 8a
67-200 Głogów

Polecam wszystkim tego stomatologa! Kompetentny, cierpliwy, dokładny! Jest najlepszym stomatologiem, którego znam!
{'id': 63, 'name': u'G\u0142og\xf3w'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Leszek Leszczyński

lek. med. Leszek Leszczyński

Chirurg plastyczny

​​Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej Salon Tessa
Smolna 19
Głogów

Omijać szerokim łukiem!! Zero profesjonalizmu miałam mieć zabieg powiększenia piersi po wcześniejszej konsultacji jednak lekarz minuty przed zabiegiem się wycofał stwierdzając, że miał zaćmienie na konsultacji i efekt nie będzie zadowalający. Teraz dziękuję Bogu bo byłabym oszpecona na całe życie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Mohtar Khalil

Daszyńskiego 17
67-200 Głogów

Witam.W tym tygodniu po raz drugi w swoim zyciu spedzilam trzy dni w Glogowskim szpitalu.Jestem po prostu pod wielkim wrazeniem co do fachowosci dr.Mohtara jak i do calego jego zespolu lekarskiego jak i do pielegniarek.Czulam sie tam jak w drogiej prywatnej klinice,nie pisze o wystroju szpitala bo to jest dla mnie niewazne,liczy sie opieka i jakosc uslug lekarskich (profesjonalnosc leczenia w kazdym calu),kazdy pacjent jest traktowany jak ktos wyjatkowy,pielegniarki wkladaja ...
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Agnieszka Zimna

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Centrum Pomocy Psychologicznej Agnieszka Zimna
Przychodnia T. Kościuszki 15 Głogów
67-200 Głogów

Bardzo polecam panią Agnieszkę. Jest miłą, sympatyczną, wyrozumiałą i co najważniejsze bardzo dobrą psycholog. Wysłuchała, doradziła i bardzo mi pomogła. Dzięki niej żyję pełnią życia. Naprawdę polecam. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Justyna